Vítejte v našem obchodě se zlatými slitky

Vítáme Vás na našem eshopu 

s investičními zlatými slitky 


Doufáme že si u nás vyberete a budete plně spokojení.

Ve světě investic nejvíce záleží na tom, v jaké fázi ekonomického cyklu se právě nacházíme.

Lidem nyní doporučujeme nakupovat drahé kovy, protože patří k podhodnoceným aktivům a je pro ně správný čas. Stejným způsobem nyní investují a spoří naši akcionáři i poradci.

Chceme, aby naši klienti využili příznivých cen zlata, stříbra i platiny a vybudovali si rezervu v jedinečném protikrizovém aktivu. Klienty tak systematicky připravujeme na změnu ekonomického cyklu, který nás čeká. V tomto období dojde k razantnímu přerozdělení bohatství lidí. Většina domácností z něj, bohužel, vyjde se značnou ztrátou, pokud nebudou mít své finanční portfolio dostatečně diverzifikované.

Tomu chceme předcházet tím, že část finančních rezerv a prostředků našich klientů převádíme do drahých kovů. Po změně podmínek na finančních trzích budeme zisky ze zhodnocených drahých kovů přesouvat do aktiv v tu dobu podhodnocených, jimiž budou akcie nebo nemovitosti.

V následujících letech předpokládáme dynamický nárůst počtu klientů a investovaných prostředků zejména do zlata a stříbra, neboť český trh s drahými kovy je stále ještě na svém počátku. Aktuálně do těchto komodit investují přibližně pouze 3 % české populace a objem tvoří zhruba 0,3 % z necelých 6,3 bil. Kč, které mají lidé v České republice ve finančních produktech. Čeká nás ještě hodně práce, abychom dostali drahé kovy do každé české domácnosti.

Zlato po tisíciletí představuje reálnou hodnotu a bylo často používáno jako peníze. Na rozdíl od "papírových" peněz představuje jistotu v uchování hodnot, a to zvláště v dobách finančních a politických otřesů. V současné době geoplitické nejistoty a finančních kolapsů je investice do fyzického zlata považována za nezbytnou součást zajištění osobního majetku.